باغ معجزه دبی2

دبی کشوری با جاذبه های توریستی فراوان که گردشگران سراسر دنیا را مجذوب ساخته است محبوب ترین مقصد گردشگری برای مسافران تور امارات عید فطر است. در هر گوشه از دبی جلوه ای از زیبایی و شگفتی در انتظارتان است باغ معجزه دبی یکی از زیباترین باغ های ساخته شده در دنیاست که برای تعطیلاتی استثنایی طراحی شده است.

معجزه ای که زیستگاه پروانه ها شد

15 هزارگونه متفاوت از پروانه های زیبا و کم یاب، از سراسر دنیا جمع آوری شده و در فضایی به مساحت 1800 مترنگهداری می شوند. این بخش از باغ تنها قسمتی است که به صورت سرپوشیده و محصور ساخته شده تا از پخش شدن پروانه ها در سراسر باغ جلوگیری گردد.
تمام این قسمت با گیاهانی کمیاب از سراسر جهان پوشش داده شده تا زیباترین پروانه ها را در خود جای دهد. دیدن این پروانه های کمیاب را به همه مسافران تور تعطیلات دبی پیشنهاد می کنیم.
باغ معجزه در خارج از شهر دبی قرار دارد، بازدید از این باغ استثنایی برای مسافران تور دبی امکان پذیر است و خانواده ها می توانند در روزهای شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 صبح تا 9 شب و در روز جمعه از ساعت 9 صبح تا 11 شب یک روز فراموش نشدنی را در باغ معجزه تجربه کنند.

کشور چین از کشورهای فوق‌العاده زیبای دنیا به شمار می‌رود. تور چین را از دست ندهید. اگر قصد سفر به چین را دارید میتوانید تور چین را در سایت فاینداتور مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *